vispring-logo-white

"Sme presvedčení, že zdravie a pohodlie plynúce z kúpy tej správnej postele, môžu byť práve pre vás dlho očakávanou životnou zmenou."

"Ručná výroba postelí"

"Navrhnite si vlastný dizajn"

"Za spoločnosťou Vi-Spring nenájdete len bezkonkurenčný komfort, ale i tie najlepšie ručne vyrábané postele. Ich výroba je zameraná na konkrétne požiadavky klienta. Postele Vi-Spring vynikajú unikátnym pružinovým systémom, sú vyrábané na mieru, a tak zabezpečujú ten najlepší spánok a luxus zároveň. Zo skúseností a výskumu spoločnosti Vi-Spring plynie, že ak má posteľ dýchať a byť trvácna, má byť vyrobená z čisto prírodných a nie syntetických materiálov. Každý jeden matrac je dôkladne vyplnený tými najjemnejšími prírodnými vzdušnými materiálmi, ako sú napríklad vlna, bavlna, a konský vlas. Dá sa povedať, že jediný materiál vo Vi-Spring matraci, ktorý nepochádza z matky prírody, sú pružiny. Vi-Spring verí, že posteľ by sme nemali brať iba ako investíciu do nášho zdravia, ale i ako dôležitý kus nábytku, ktorým vyjadrujeme sami seba. Srdcom kolekcie Vi-Spring je neobmedzený výber komfortu a dizajnu, s veľkou škálou rôznych štýlov a látok tak, aby vyhoveli každému typu spálne - zahrňujúc dizajn, zipsy, delenie spodnej časti postele, nožičky, čelá postele a úložný priestor.

Firma Vi-Spring vyrobí ročne približne 35 000 postelí a matracov a má okolo 240 zamestnancov. Neváhajte, a ešte dnes si dohodnite osobné stretnutie s našim vysoko kvalifikovaným personálom, a príďte si vyskúšať posteľ, ktorá bude najviac vyhovovať vašim potrebám. Spánok v posteli Vi-Spring vám prinesie radosť z nasledujúcich dní."

Pre viac informácií prosím navštívte náš showroom alebo nás kontaktujte na tel. čísle +421 905 727 072, kde Vám ochotne poradia členovia nášho odborného tímu.

 

Katalógy Vi-Spring